SAVANORIAUK, MOKYK, KELIAUK IR ĮGYK PEDAGOKIKOS BAKALAURĄ!

Mes siūlome nepakartojamą galimybę akis į akį susidurti su kai kuriomis globaliomis  problemomis, kartu su trečiojo pasaulio žmonėmis aktyviai dalyvauti jų sprendimuose. Mūsų programa padeda ugdyti esminius gyvenimo įgūdžius, kurie yra reikalingi prasmingam gyvenimui 21-me amžiuje. Dalyvavimas šitoje programoje reiškia bendro tikslo siekimą, ambicijas ir veiksmus. Čia įgyta bendradarbiaujant su aplinkiniais patirtis - neįkainojama, paliekanti gilų pėdsaką kitų givenime. Tai tinkama programa realizuoti pasiekimus ir būti savimi, turtinti gyvenimą tikru nuoširdumu ir nesumeluotomis šypsenomis. 

Pirmi metai:

2 mėnesiai Danijoje, ruošiant autobusus kelionei į Afrikos žemyną; 4 mėnesiai šiaurės Afrikoje, keliaujant per Sacharos dykumą, atliekant tyrimus apie šio žemyno kultūrą, tradicijas ir kovą su  skurdu; 3 mėnesiai Europoje skelidžiant žinias apie tai, kas buvo sužinota ir patirta Afrikoje, bei egzaminai.


Antri metai:

6 mėnesiai pasirinktuose Europos miestuose, tyrinėjant nusistovėjusias visuomenės dogmas ir aktyvus kultūrinis gyvenimas. Švenčių organizavimas, studijos, laikinas darbas tam tikrose įstaigose; 3 mėnesiai studijų ir egzaminai; 3 mėnesiai „do what you find most appropriate to do“ – laikotarpis, kada gali daryti, kas tau atrodo tinkamiausia, pradedant nuo nutruktgalviško nuotykio iki savanoriavimo pasiriktose organizacijose.

Treti metai:

8 mėnesių praktika pasirinktose mokyklose; pasirinkto dalyko dėstymas, darbas su problematiško elgesio vaikais; 4 mėnesiai studijų, baigiameji egzaminai, bakalauro gynimasis.

 

About

Klausk:

Studijos prasideda kasmet tuo pačiu metu – rugsėjo 1 dieną.


Jeigu susidomejai studijų galimybėmis šioje kolegijoje, susisiek su mumis ir užpildyk stojimo paraišką. Turi klausimų? Klausk, atsakysim!

24h

Success! Message received.

1/6

PEDAGOGIKOS BAKALAURAS!

 

Auklėti, mokyti vaikus ir jaunimą, perduoti žinias ir išmintį, ugdyti reikalingus įgūdžius nėra paprasta užduotis, todėl yra reikalingi tokie mokytojai, kurie jaučia, kad tai yra jų pašaukimas. Mokytojai, kurių yra plati pasaulėžiūra, kurie yra atviri naujovėms ir nebijo peržengti konservatyvias mokymo ir mokymosi ribas, ieškodami įvairių būdų bei metodų perteikti informacijai ir sėkmingai įtvirtinti tai praktikoje. Reikalingi tokie mokytojai, kurių perteiktos žinios bei įdėtos pastangos ugdys laisvą asmenybę, aktyvų savo šalies bei pasaulio pilietį. Paruošti tokius mokytojus ir OWU (One World University) tikslas.

Share:

Youtube

DNS Tvind The Necessary Teacher Training College

  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page